За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
 

24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров
 
24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Борис Насков Ненов    АС2:    Иван Радославов Иванов
 
24 Авг 2019 г. Събота 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - УФК Асти U15

ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Петър Ивелинов Иванов
 
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Стефан Валериев Треперешки    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Антонио Янчев Костадинов
 
24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч.
ФК Витоша 13 U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски
 
24 Авг 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Денис Сергеев Христов    АС2:    Владимир Николаев Кирилов
 
24 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Славия U15

ГС:    Венислав Живков Георгиев    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски
 
25 Авг 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Добрин Дианов Добринов
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

13 Февруари 2020 14:59
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   15, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Монтана 1921 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2020 14:44
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 21 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   14, Фев 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Витоша ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...