За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
 

24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров
 
24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Борис Насков Ненов    АС2:    Иван Радославов Иванов
 
24 Авг 2019 г. Събота 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - УФК Асти U15

ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Петър Ивелинов Иванов
 
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Стефан Валериев Треперешки    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Антонио Янчев Костадинов
 
24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч.
ФК Витоша 13 U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски
 
24 Авг 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Денис Сергеев Христов    АС2:    Владимир Николаев Кирилов
 
24 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Славия U15

ГС:    Венислав Живков Георгиев    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски
 
25 Авг 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Добрин Дианов Добринов
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 14:30 ч. ЛП Суперспорт -  Пълдин           гр.София, ст.„Локомотив“ - изк. терен ГС: Християна Гутева    АС1: Александър Събев     АС2: Благовеста Станчева 21 Сеп 2019 г. Събота 15:30 ч. Левски  -  Етър           ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Емил Димитров Георгиев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Верея U19 - ОФК Янтра 2019 U19 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров   21 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Владимир Димитров...

Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански СН:    Алексей Иванов Николов     ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Ботев ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов СН:    Георги Крумов Виделов     ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Кристина Георгиева...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Даниел Пламенов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...