Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
 

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се включват и отборите от Първа професионална лига.

Втори предварителен кръг:

Миньор (Перник) - Струмска слава (Радомир)

Суворово 1 - ЦСКА 1948

Светкавица - Спартак (Плевен)

Севлиево - Нефтохимик (Бургас)

Партизани (Червен бряг) – Хебър (Пазарджик)

Балкан (Ботевград) - не участва в този кръг

Хитрино - Кариана (Ерден)

Върбица (Бенковски) - Черноморец (Балчик)

Лато (Алеково) - Спартак (Варна)

Загорец (Нова Загора) - Пирин (Благоевград)

Добруджа (Добрич) - Локомотив (София)

Вихрен (Сандански) - Ботев (Гълъбово)

Марица (Пловдив) - Локомотив (ГО)

Созопол - Поморие

Дреновец – Литекс (Ловеч)

Ботев (Ихтиман) - почива

Мачовете ще се играят на 3 и 4 септември. Победителят ще бъде излъчен в един двубой, като домакин е отборът, посочен на първо място.

 

1/16-финали:

Миньор (Перник)/Струмска слава - Ботев (Пловдив)

Суворово 1/ЦСКА 1948 – Дунав (Русе)

Светкавица/Спартак (Плевен) - Септември (София)

Севлиево/Нефтохимик – Лудогорец (Разград)

Партизани (ЧБ)/Хебър – Арда (Кърджали)

Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пловдив)

Хитрино/Кариана (Ерден) - Царско село

Върбица (Бенковски)/Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица)

Лато (Алеково)/Спартак (Варна) – Левски (София)

Загорец (Нова Загора)/Пирин (Благоевград) – Славия (София)

Добруджа (Добрич)/Локомотив (София) - Ботев (Враца)

Вихрен (Сандански)/Ботев (Гълъбово) – Етър (Велико Търново)

Марица/Локомотив (ГО) – ЦСКА-София

Созопол/Поморие – Берое (Стара Загора)

Дреновец/Литекс (Ловеч) - Монтана

Ботев (Ихтиман) - Черно море (Варна)

Мачовете ще се играят на 24, 25 и 26 септември. Победителят ще бъде излъчен в един двубой, като домакин е отборът, посочен на първо място.

Още последни новини

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Разширен състав на България "А" за приятелския мач с Беларус

19 Февруари 2020 11:08
Ръководството на БФС и селекционерът Георги Дерменджиев благодарят на всички клубове, осигурили футболистите си за контролата на 26 февруари