Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

12 Септември 2019 15:00
 

13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
13 Сеп 2019 г. Петък 20:00 ч.
ФК Арда - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков
СН:    Константин Делов Писков     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Ботев - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Етър

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов 
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
15 Сеп 2019 г. Неделя 17:45 ч.
ПФК Дунав - ПФК Славия 1913

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
15 Сеп 2019 г. Неделя 20:15 ч.
ПФК Левски - ПФК Черно море

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев
СН:    Илонка Миланова Джалева     
 
16 Сеп 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Берое - ФК Витоша

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Разширен състав на България "А" за приятелския мач с Беларус

19 Февруари 2020 11:08
Ръководството на БФС и селекционерът Георги Дерменджиев благодарят на всички клубове, осигурили футболистите си за контролата на 26 февруари