Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

12 Септември 2019 15:00
 

14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Поморие - ФК Локомотив 1929

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Кариана

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Мартин Живков Великов
СН:    Иво Величков Боев     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев
СН:    Милко Петков Николов     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 19:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - Спартак Варна

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 19:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Спартак Плевен

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
14 Сеп 2019 г. Събота 19:30 ч.
ФК Литекс - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
15 Сеп 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Кирил Валентинов Чакъров    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
16 Сеп 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Септември - Хебър 1918

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Още последни новини

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Разширен състав на България "А" за приятелския мач с Беларус

19 Февруари 2020 11:08
Ръководството на БФС и селекционерът Георги Дерменджиев благодарят на всички клубове, осигурили футболистите си за контролата на 26 февруари