За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
 

14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч.
Локомотив  - Левски     
           гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“
ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
НСА  -  ЛП Суперспорт    
         гр.София, ст.„НСА“
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Мартин Михайлов    АС2: Мартин Начов

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
Спортика  - Дунав     
                  стадион в село Рилци
ГС: Стоян Арсов        АС1: Павел Драгомиров    АС2: Любима Банова

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
Етър  - Севлиево лейдис  
        село Царева ливада, ст.„Републиканец“
ГС: Станимир Тодоров     АС1: Михаел Денчев    АС2: Ивелин Конов 

15 Сеп 2019 г. Неделя 16:00 ч.
Пълдин  -  Риал
                           стадион в село Труд
ГС: Деян Вълев         АС1: Татяна Малинова     АС2: Иванка Графова

Енко  -  почива


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...