За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
 

14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч.
Локомотив  - Левски     
           гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“
ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
НСА  -  ЛП Суперспорт    
         гр.София, ст.„НСА“
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Мартин Михайлов    АС2: Мартин Начов

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
Спортика  - Дунав     
                  стадион в село Рилци
ГС: Стоян Арсов        АС1: Павел Драгомиров    АС2: Любима Банова

14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч.
Етър  - Севлиево лейдис  
        село Царева ливада, ст.„Републиканец“
ГС: Станимир Тодоров     АС1: Михаел Денчев    АС2: Ивелин Конов 

15 Сеп 2019 г. Неделя 16:00 ч.
Пълдин  -  Риал
                           стадион в село Труд
ГС: Деян Вълев         АС1: Татяна Малинова     АС2: Иванка Графова

Енко  -  почива


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

20 Октомври 2019 15:00
21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч. ПФК“Ботев“Пд - ФК“Сокол“Мар ГС: Кристиян Николов Колев    АС1: Екатерина Маринова Петкова    АС2: Желязко Димитров Пилатов  21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ОФК“Локомотив“Г.О. ГС: Вилиян Весков...

Съдийски назначения 5-ти кръг Държавно първенство за жени

17 Октомври 2019 15:03
19 Окт 2019 г. Събота 12:30 ч. Енко – Спортика                                гр.Пловдив, ст.„Пловдив" ГС: Георги Иванов    АС1: Екатерина Маринова        АС2: Лилия Думбалакова 19 Окт 2019 г. Събота 14:00 ч. ЛП Суперспорт -...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-19

17 Октомври 2019 15:01
18 Окт 2019 г. Петък 15:30 ч. ПФК Черно море U19 - ОФК Янтра 2019 U19 ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Никола Валериев Тодоров   18 Окт 2019 г. Петък 15:30 ч. ФК Царко село U19 - ПФK Левски U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

17 Октомври 2019 15:00
18 Окт 2019 г. Петък 16:00 ч. ФК Черноморец Балчик - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков СН:    Красимир Здравков...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

17 Октомври 2019 15:00
18 Окт 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Витоша - ПФК Черно море ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов СН:    Георги Крумов Виделов        18 Окт...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

14 Октомври 2019 15:00
15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч. ФК“Сокол“Мар - ПФК“Ботев“Пд ГС: Боян Славков     АС1: Николай Чакъров     АС2: Светослав Енчев  15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч. ОФК“Локомотив“Г.О. - ПФК“Славия“Сф ГС: Стилян Колев     АС1: Владимир Стойчев  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Октомври 2019 15:00
12 Окт 2019 г. Събота 14:30 ч. Етър  - Дунав                                   с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева         АС2: Здравко Николов 13 Окт 2019 г. Неделя 14:00 ч...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

09 Октомври 2019 15:00
10 Окт 2019 г. Четвъртък 16:00 ч. ПФК Септември - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков СН:    Георги Спасов Славов  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

08 Октомври 2019 15:01
9 Окт 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Павел Георгиев Цеков    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   9 Окт 2019 г. Сряда 11:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Стилиян Найденов...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

08 Октомври 2019 15:00
9 Окт 2019 г. Сряда 11:00 ч. ФК Национал U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски   9 Окт 2019 г. Сряда 12:00 ч. ПФК Славия U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Васил Петров Минев  ...