Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

19 Септември 2019 15:00
 

20 Сеп 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Кариана - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
20 Сеп 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
20 Сеп 2019 г. Петък 18:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
21 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Литекс

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Мурад Шабан Вели    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
21 Сеп 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ОФК Поморие

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Никола Павлов Петров
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
21 Сеп 2019 г. Събота 18:00 ч.
Спартак Варна - ПФК Монтана 1921

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Мирослав Пламенов Марков    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
21 Сеп 2019 г. Събота 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
23 Сеп 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Септември

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Решение ДК 22.10.2019

22 Октомври 2019 13:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.10.2019 г.   13-ти кръг ППЛ       С предупреждения – 34 състезатели         Със спиране от състезателни права  ...

Купа БФС, 1/8 финали, юноши старша възраст, резултати срещи реванш, сезон 2019/2020 г.

22 Октомври 2019 12:56
КУПА БФС юноши старша възраст р.2002 г. сезон 2019/2020 г.   1/8 финали, срещи реванш: 21 октомври ПФК“Монтана“Мон - ФК“Черноморец“Бс 2-1; (0-2 в първата среща) ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Черно море“Вн 2-0; (0-1 в...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

20 Октомври 2019 15:00
21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч. ПФК“Ботев“Пд - ФК“Сокол“Мар ГС: Кристиян Николов Колев    АС1: Екатерина Маринова Петкова    АС2: Желязко Димитров Пилатов  21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ОФК“Локомотив“Г.О. ГС: Вилиян Весков...

Решения след заседанието на Изпълнителния комитет на БФС

18 Октомври 2019 17:33
Михаил Касабов временно ще изпълнява функциите на президент на централата след оставката на Борислав Михайлов

Драматична загуба за България U17 на старта на евроквалификациите

18 Октомври 2019 10:24
Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби драматично с 1:2 от Норвегия първия си мач от европейските квалификации. Победният гол за съперника падна в третата минута на добавеното време на срещата. Първото полувреме завърши при резултат 0:0. В 63-ата...

Съдийски назначения 5-ти кръг Държавно първенство за жени

17 Октомври 2019 15:03
19 Окт 2019 г. Събота 12:30 ч. Енко – Спортика                                гр.Пловдив, ст.„Пловдив" ГС: Георги Иванов    АС1: Екатерина Маринова        АС2: Лилия Думбалакова 19 Окт 2019 г. Събота 14:00 ч. ЛП Суперспорт -...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-19

17 Октомври 2019 15:01
18 Окт 2019 г. Петък 15:30 ч. ПФК Черно море U19 - ОФК Янтра 2019 U19 ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Никола Валериев Тодоров   18 Окт 2019 г. Петък 15:30 ч. ФК Царко село U19 - ПФK Левски U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

17 Октомври 2019 15:00
18 Окт 2019 г. Петък 16:00 ч. ФК Черноморец Балчик - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков СН:    Красимир Здравков...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

17 Октомври 2019 15:00
18 Окт 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Витоша - ПФК Черно море ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов СН:    Георги Крумов Виделов        18 Окт...

Решение СТК 17.10.2019

17 Октомври 2019 14:35
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.10.2019 г       Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите  25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на...