За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

03 Октомври 2019 15:00
 

4 Окт 2019 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Царско село 2015

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
4 Окт 2019 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Берое

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
5 Окт 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Ботев

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров
СН:    Валери Николов Цветков     
 
5 Окт 2019 г. Събота 17:30 ч.
ФК Етър - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
5 Окт 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Витоша

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Константин Делов Писков     
 
6 Окт 2019 г. Неделя 17:30 ч.
ФК Арда - ПФК Дунав

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
6 Окт 2019 г. Неделя 20:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов
СН:    Георги Генов Нарлев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...