За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

03 Октомври 2019 15:00
 

5 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Литекс

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
5 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
5 Окт 2019 г. Събота 17:00 ч.
Спартак Варна - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
5 Окт 2019 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОФК Поморие

ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
5 Окт 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Септември

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Иво Величков Боев     
 
6 Окт 2019 г. Неделя 16:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Кариана

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Кирил Валентинов Чакъров    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
6 Окт 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Румен Красимиров Христов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
7 Окт 2019 г. Понеделник 19:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...