За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

08 Октомври 2019 15:01
 

9 Окт 2019 г. Сряда 10:00 ч.
ПФК Славия U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Павел Георгиев Цеков    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров
 
9 Окт 2019 г. Сряда 11:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
 
9 Окт 2019 г. Сряда 11:30 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Георги Петров Иванов
 
9 Окт 2019 г. Сряда 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров
 
9 Окт 2019 г. Сряда 14:30 ч.
ФК Национал U15 - УФК Асти U15

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Георги Петров Спасов
 
9 Окт 2019 г. Сряда 14:30 ч.
ФК Витоша 13 U15 - ФК Етър U15

ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Арлинд Субаши
 
9 Окт 2019 г. Сряда 14:30 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Септември Сф U15

ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов
 
9 Окт 2019 г. Сряда 14:30 ч.
ФК Черноморец U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Петър Димов Аспарухов    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Динко Иванов Стоянов
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...