Решение СТК 17.10.2019

17 Октомври 2019 14:35
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 17.10.2019 г

 

 

 

  • Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите  25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.
  • Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година.
  • Срещите от XIV-ти,  XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

 

XIV кръг

29.10/вторник/

Берое

-

Ботев Вр

13.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Черно море

16.00

Диема спорт

 

Царско село

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт

30.10 /сряда/

Ботев Пд

-

Арда Кж

16.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

ЦСКА –София

18.30

Диема спорт

31.10/четвъртък/

Витоша

-

Славия

16.00

Нова спорт

 

Левски

-

Дунав

18.30

Диема спорт

 

XV кръг

02.11 /събота/

Лудогорец

-

Берое

17.30

Диема спорт

05.11 /вторник/

Ботев Вр

-

Витоша

12.30

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив Пд

15.00

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

06.11 /сряда/

Дунав

-

Ботев Пд

13.00

Диема спорт

 

Левски

-

Етър ВТ

15.30

Диема спорт

07.11/четвъртък/

Арда Кж

-

Царско село

15.30

Нова спорт

 

XVI кръг

08.11 /петък/

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

09.11 /събота/

Етър ВТ

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Славия

17.30

Диема спорт

10.11 /неделя/

Берое

-

Арда Кж

12.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Левски

15.15

Диема спорт

 

Витоша

-

Лудогорец

17.45

Диема спорт

11.11/понеделник/

Царско село

-

Дунав

17.30

Нова спорт

 

  • Срещите от  XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

 

XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/

Локомотив Сф

-

Литекс

15.00

Диема спорт

 

Хебър Пз

-

Пирин Бл

 

 

 

Спартака Пл

-

Септември Сф

 

 

 

Поморие

-

Локомотив ГО

 

 

 

Монтана

-

Струмска слава

17.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Черноморец Бч

18.00

 

 

ЦСКА 1948

-

Нефтохимик 1962

19.00

 

15.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Кариана

14.30

 

 

Спартак Вн

-

почива

 

 

 

XIV кръг 14.30

30.10/сряда/

Нефтохимик 1962

-

Лудогорец ІІ

17.30

 

31.10 /четвъртък/

Хебър Пз

-

ЦСКА 1948

13.30

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Поморие

 

 

 

Кариана

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Септември Сф

-

Спартак Вн

 

 

 

Черноморец Бч

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

Литекс

-

Спартака Пл

16.30

 

 

Пирин Бл

-

Локомотив ГО

18.00

 

 

Монтана

-

почива

 

 

 

XV кръг 14.30

09.11/събота/

Монтана

-

Септември Сф

12.15

Диема спорт

 

Спартака Пл

-

Черноморец Бч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Струмска слава

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Нефтохимик 1962

16.30

 

10.11 /неделя/

Локомотив Сф

-

Кариана

 

 

 

Спартак Вн

-

Литекс

 

 

 

ЦСКА 1948

-

Пирин Бл

17.00

 

11.11/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Хебър Пз

 

 

 

Поморие

-

почива

 

 

        

 

Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.

         БФС си запазва правото на промени в програмата

 

Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...