Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

17 Октомври 2019 15:00
 

18 Окт 2019 г. Петък 16:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
19 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Монтана 1921

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев
СН:    Милко Петков Николов     
 
19 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Спартак Варна

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
19 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч.
ФК Кариана - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
19 Окт 2019 г. Събота 17:30 ч.
ФК Литекс - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Никола Павлов Петров
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
19 Окт 2019 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Хебър 1918

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
19 Окт 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ОФК Поморие

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
20 Окт 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Септември - ФК Локомотив 1929

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...