Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

20 Октомври 2019 15:00
 

21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч.
ПФК“Ботев“Пд - ФК“Сокол“Мар

ГС: Кристиян Николов Колев    АС1: Екатерина Маринова Петкова    АС2: Желязко Димитров Пилатов 

21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч.
ПФК“Славия“Сф - ОФК“Локомотив“Г.О.

ГС: Вилиян Весков Видинов    АС1: Иван Радославов Иванов    АС2: Иво Ивайлов Сотиров 

21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч.
ПФК“Септември“Сф - ПФК“Левски“Сф

ГС: Християна Красимирова Гутева  АС1: Георги Димчев Великов     АС2: Арлинд Субаши 

21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч.
ПФК“ЦСКА-София“Сф - ФК“Ботев 57“Сф

ГС: Мартин Иванов Марков     АС1: Георги Петров Иванов     АС2: Виктор Андриянов Кукуянов 

21 Окт 2019 г. Понеделник 15:00 ч.
ПФК“Дунав“Рс - ФК“Етър“В.Т.

ГС: Красен Иванов Георгиев     АС1: Димитър Герчев Димитров     АС2: Живко Руменов Петров 

21 Окт 2019 г. Понеделник 11:00 ч.
ПФК“Монтана“Мон - ФК“Черноморец“Бс

ГС: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов     АС2: Илиян Емилов Маринов 

21 Окт 2019 г. Понеделник 11:00 ч.
ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Черно море“Вн

ГС: Мустафа Севди Шефкет     АС1: Атанас Иванов Делчев     АС2: Владимир Здравков Хубенов 


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...