Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

07 Ноември 2019 15:01
 

8 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
9 Ное 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Етър - ПФК Черно море

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
9 Ное 2019 г. Събота 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Славия 1913

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов 
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
10 Ное 2019 г. Неделя 12:45 ч.
ПФК Берое - ФК Арда

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
10 Ное 2019 г. Неделя 15:15 ч.
ПФК Ботев - ПФК Левски

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
10 Ное 2019 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Витоша - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
11 Ное 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Дунав

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...