Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

07 Ноември 2019 15:03
 

8 Ное 2019 г. Петък 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов
СН:    Милко Петков Николов     
 
9 Ное 2019 г. Събота 12:15 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Септември

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
9 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ:    Мартин Живков Великов
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
9 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Георги Милков Гинчев
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
9 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II - Хебър 1918

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
9 Ное 2019 г. Събота 16:30 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Ириней Марчев Бодуров    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ФК Кариана

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов
СН:    Георги Спасов Славов     
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:30 ч.
Спартак Варна - ФК Литекс

ГС:    Румен Красимиров Христов    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...