Съдийски назначения 12-ти кръг U-17

07 Ноември 2019 15:04
 

10 Ное 2019 г. Неделя 10:30 ч.
Спартак 1918 U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Веселин Пламенов Великов
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борис Насков Ненов    АС2:    Ивайло Миленов Цолов
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч.
Етър U17 - ПФК Локомотив Пд U17

ГС:    Даниел Василев Иванов    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Витоша U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Арлинд Субаши
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Лудогорец U17 - Дунав U17

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров
 
10 Ное 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Сокол U17 - ФК Левски-Раковски U17

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Крум Ангелов Апостолов
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...