За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
 

5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15

ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч.
ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15

ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Живко Руменов Петров     
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 11:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ФК Спартак 1919

ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев     
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч.
ПФК Берое U15 - ФК Национал U15

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов      
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Ботев Пд U15

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев    
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч.
ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Иван Радославов Иванов     
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 13:30 ч.
УФК Асти U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
 
5 Мар 2020 г. Четвъртък 13:30 ч.
ПФК Добруджа U15 - ФК Етър U15

ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Калин Валентинов Киров       
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...