За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
 

Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

 
Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020
 
8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17
ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов Атанасов    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова
         
 
8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч.
ФК Сокол U17 - ПФК Берое U17
ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Лазар Димитров Лазаров    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
         
 
8, Мар 2020 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Черно море U17
ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Арлинд Субаши
     
 
8, Мар 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Национал U17 - Спартак 1918 U17
ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Любомир Благоев Босаков    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
         
 
8, Мар 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК ЦСКА-София U17
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Веселин Пламенов Великов
         
 
8, Мар 2020 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Левски U17
ГС:    Николай Георгиев Марков    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев
         
 
8, Мар 2020 г. Неделя 14:00 ч.
Етър U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Даниел Пенчев Йорданов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
     
 
9, Мар 2020 г. Понеделник 11:00 ч.
ПФК Славия U17 - ФК Витоша U17
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Анет Атанасова Радулова
     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...