За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
 

Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

 
Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020
 
7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски                    
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                    
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Локомотив 1929
ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                    
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
7, Мар 2020 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Литекс
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
8, Мар 2020 г. Неделя 14:00 ч.
Спартак Варна - ФК Ботев Гълъбово
ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Даниел Жаниев Цолов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                    
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
9, Мар 2020 г. Понеделник 16:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Лудогорец АД II
ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
9, Мар 2020 г. Понеделник 17:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - Хебър 1918
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...