За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
 

13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Николов Николов                    
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
14 Мар 2020 г. Събота 12:30 ч.
ПФК Дунав - ФК Арда

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
14 Мар 2020 г. Събота 14:45 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Етър

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
14 Мар 2020 г. Събота 17:15 ч.
ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
15 Мар 2020 г. Неделя 12:45 ч.
ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                    
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
15 Мар 2020 г. Неделя 15:15 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
15 Мар 2020 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Витоша - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                    
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...

Съдийски назначения 1/4 финал Купа на България

02 Март 2020 15:00
3 Мар 2020 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    ...