За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
 

14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Монтана 1921

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                    
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч.
Хебър 1918 - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Красимир Драганов Драганов     
 
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч.
ФК Кариана - ПФК Септември

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    
СН:    Георги Спасов Славов     
 
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Литекс

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
16 Мар 2020 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                    
СН:    Георги Владимиров Игнатов

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...