За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига

17 Юни 2020 15:00
 

19, Юни 2020 г. Петък 18:15 ч.
ПФК Черно море - ФК Витоша
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
20, Юни 2020 г. Събота 16:15 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Левски
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков                    
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
20, Юни 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
20, Юни 2020 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца
ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев                    
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
21, Юни 2020 г. Неделя 16:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Берое
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                    
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
21, Юни 2020 г. Неделя 19:00 ч.
ФК Арда - ПФК Дунав
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев                    
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
22, Юни 2020 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Етър - ФК Царско село 2015
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...