За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
 

26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч.
ПФК Черно море - ФК Етър
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                    
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
26, Юни 2020 г. Петък 21:00 ч.
ФК Витоша - ФК Царско село 2015
ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                    
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
27, Юни 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК ЦСКА-София
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев                    
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
27, Юни 2020 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Локомотив 1926
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
28, Юни 2020 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Левски
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
29, Юни 2020 г. Понеделник 18:45 ч.
ПФК Дунав - ПОФК Ботев Враца
ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
29, Юни 2020 г. Понеделник 21:00 ч.
ФК Арда - ПФК Ботев
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

05 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Юни 2020 11:50
27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. В.Търново, ст. „Трифон Иванов“ - изк. терен     Етър - Левски  ГС: Георги Гинчев     АС1: Илиян Капарашев   АС2: Милен Арабаджиев                   27 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.      ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

23 Юни 2020 15:00
24 Юни 2020 г. Сряда 20:30 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Юни 2020 15:00
23 Юни 2020 г. Вторник 20:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Юни 2020 11:37
20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци     Левски - Севлиево лейдис  ГС: Димитър Буров     АС1: Мартин Венев       АС2: Дениз Соколов                    20 Юни 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. София...

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига

17 Юни 2020 15:00
19, Юни 2020 г. Петък 18:15 ч. ПФК Черно море - ФК Витоша ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                     СН:  ...