За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

06 Юли 2020 13:00
 

7 Юли 2020 г. Вторник 19:00 ч.    гр. София, ст. „Winbet Arena“ - кв. Суходол
ЛП Суперспорт - Етър  
ГС: Любомир Вушовски        АС1: Марин Бонев      АС2: Димитър Мекушин
                 
8 Юли 2020 г. Сряда 18:00 ч.        стадион в село Чепинци    
Левски - Пълдин 
ГС: Мартин Марков        АС1: Веселин Великов     АС2: Мартин Станчев 
       
8 Юли 2020 г. Сряда 18:00 ч.        с. Ковачевци, ст. „Димитровец"
Риал – Локомотив  
ГС: Любомир Терзийски            АС1: Димитър Стоилов     АС2: Васил Байрактарски
       
        

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 2-ри кръг U-15

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Пирин Бл U15 ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Георги Петров Иванов         15 Авг 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-17

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 11:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Мартин Станимиров Станчев          15 Авг 2020 г. Събота 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Арда U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 18:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Добрин Дианов Добринов   14 Авг 2020 г. Петък 18:00 ч. ПФК Берое U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Мюмюн Мехмед...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

12 Август 2020 15:00
14 Авг 2020 г. Петък 17:45 ч. Миньор - Спортист 2009 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Васил Петров Минев                     СН:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

12 Август 2020 15:00
14 Авг 2020 г. Петък 20:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                 ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Валентин Илиев Атанасов     7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. ФК Национал U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Любослав...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов       7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

06 Август 2020 11:30
8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Национал U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Радостин Николов Бодуров         8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ОФК Пирин Бл U19...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

05 Август 2020 15:00
7, Авг 2020 г. Петък 20:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

05 Август 2020 15:00
7, Авг 2020 г. Петък 17:45 ч. Хебър 1918 - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                    ...