За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

09 Септември 2020 15:00
 

11 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Арда

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
11 Сеп 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Ботев - ФК Царско село 2015

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
12 Сеп 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                    
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
12 Сеп 2020 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
13 Сеп 2020 г. Неделя 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Монтана 1921

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                    
СН:    Кирил Манолов Лозанов    
 
13 Сеп 2020 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Левски - ФК Етър

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
14 Сеп 2020 г. Понеделник 19:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Берое

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

23 Септември 2020 15:17
25 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ФК Локомотив 1929 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

23 Септември 2020 15:16
25 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Монтана 1921 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Мартин Иванов Димитров 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19 - отложена среща

18 Септември 2020 17:50
22 Сеп 2020 г. Вторник 13:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Андрей Венков Николов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

17 Септември 2020 10:02
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

17 Септември 2020 10:00
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин            19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

16 Септември 2020 15:00
19 Сеп 2020 г. Събота 16:15 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК Литекс ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

16 Септември 2020 15:00
18 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

14 Септември 2020 10:15
15 Сеп 2020 г. Вторник 17:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         16 Сеп 2020 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Берое U19...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

10 Септември 2020 12:06
11 Сеп 2020 г. Петък 15:00 ч. ФК Черноморец U15 - Спартак 1918 U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев         12 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Славия U15 - ФК Национал U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

10 Септември 2020 12:04
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Черноморец U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов         12 Сеп 2020 г. Събота 11:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:  ...