За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

10 Септември 2020 12:00
 

12 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
„Янтра 2013“ - „Севлиево лейдис“    
    гр.Габрово, ст. „Априлов“
ГС: Станимир Тодоров    АС1: Михаел Денчев     АС2: Илия Семов

12 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
„НСА“ - „Пълдин“     
                                 гр.София, ст. „НСА“
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Асен Крумов    АС2: Георги Великов

12 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
„Локомотив Пловдив 1926" - „Енко“   
 гр.Пловдив, ст. „Локомотив“ - парк „Лаута“ - помощен терен
ГС: Георги Иванов       АС1: Янко Чакъров    АС2: Атанас Пилатов  

12 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
„ЛП Супер Спорт“ -„Риал“  
                     гр.София, ст. „Обеля“
ГС: Мартин Марков       АС1: Красимир Миланов    АС2: Станислав Груев

13 Сеп 2020 г. Неделя 11:00 ч.
„Локомотив“ - "Етър“    
                            гр.Ст.Загора, ст. „Берое“                                  
ГС: Стефан Стефанов    АС1: Костадин Керацов    АС2: Пламен Загоров     
4-ТИ: Павел Попов

13 Сеп 2020 г. Неделя 11:00 ч.
"Пирин Лейдис" - ЖФК „Варна“
             гр.Благоевград, ст. Хр.Ботев“
ГС: Любомир Вушовски    АС1: Юлиян Тодоров    АС2: Мартин Русев

13 Сеп 2020 г. Неделя 17:30 ч.
„Левски Чепинци“  - „Бароко“
                 стадион в с.Чепинци
ГС: Мишел Милчев     АС1: Мартин Ангелов    АС2: Димитър Добромиров


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

23 Септември 2020 15:17
25 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ФК Локомотив 1929 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

23 Септември 2020 15:16
25 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Монтана 1921 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Мартин Иванов Димитров 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19 - отложена среща

18 Септември 2020 17:50
22 Сеп 2020 г. Вторник 13:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Андрей Венков Николов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

17 Септември 2020 10:02
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

17 Септември 2020 10:00
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин            19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

16 Септември 2020 15:00
19 Сеп 2020 г. Събота 16:15 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК Литекс ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

16 Септември 2020 15:00
18 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

14 Септември 2020 10:15
15 Сеп 2020 г. Вторник 17:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         16 Сеп 2020 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Берое U19...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

10 Септември 2020 12:06
11 Сеп 2020 г. Петък 15:00 ч. ФК Черноморец U15 - Спартак 1918 U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев         12 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Славия U15 - ФК Национал U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

10 Септември 2020 12:04
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Черноморец U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов         12 Сеп 2020 г. Събота 11:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:  ...