За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

16 Септември 2020 15:00
 

18 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч.
ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
18 Сеп 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Ботев

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    
СН:    Стоян Христов Денев     
 
19 Сеп 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
19 Сеп 2020 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Левски - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров                    
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Етър - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                    
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
21 Сеп 2020 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Арда - ПФК Славия 1913

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                    
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

23 Септември 2020 15:17
25 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ФК Локомотив 1929 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

23 Септември 2020 15:16
25 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Монтана 1921 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Мартин Иванов Димитров 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19 - отложена среща

18 Септември 2020 17:50
22 Сеп 2020 г. Вторник 13:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Андрей Венков Николов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

17 Септември 2020 10:02
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

17 Септември 2020 10:00
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин            19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

16 Септември 2020 15:00
19 Сеп 2020 г. Събота 16:15 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК Литекс ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

14 Септември 2020 10:15
15 Сеп 2020 г. Вторник 17:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         16 Сеп 2020 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Берое U19...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

10 Септември 2020 12:06
11 Сеп 2020 г. Петък 15:00 ч. ФК Черноморец U15 - Спартак 1918 U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев         12 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Славия U15 - ФК Национал U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

10 Септември 2020 12:04
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Черноморец U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов         12 Сеп 2020 г. Събота 11:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19

10 Септември 2020 12:02
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Сокол Марково U19 ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Лазар Димитров Лазаров 11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ГС:  ...