За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

17 Септември 2020 10:00
 

19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ФК Витоша U17

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин         
 
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч.
Спартак 1918 U17 - ПФК Добруджа U17

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски      
 
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Георги Василев Димчев    АС2:    Антоан Недков Миленов        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 11:30 ч.
ФК Национал U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 12:00 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Локомотив Пд U17

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Костадин Иванов Керацов        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ФК Спартак 1919 U17

ГС:    Кристиян Пламенов Терзийски    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Адриан Тонев Стефанов         
 
19 Сеп 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПФК Арда U17 - ФК Черноморец U17

ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Иван Калоянов Беделев       
 
19 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
ФК Пирин Бл U17 - ПФК Монтана U17

ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Мартин Викторов Михайлов       
 
19 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
ФК Сокол U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17

ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 17:00 ч.
Дунав U17 - ПФК Лудогорец U17

ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Живко Руменов Петров      
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Мартин Станимиров Станчев    АС2:    Мартин Пламенов Начов       
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Локомотив Сф - Етър U17

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Веселин Пламенов Великов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

23 Септември 2020 15:17
25 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ФК Локомотив 1929 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

23 Септември 2020 15:16
25 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Монтана 1921 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Мартин Иванов Димитров 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19 - отложена среща

18 Септември 2020 17:50
22 Сеп 2020 г. Вторник 13:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Андрей Венков Николов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

17 Септември 2020 10:02
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК...

Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

16 Септември 2020 15:00
19 Сеп 2020 г. Събота 16:15 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК Литекс ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

16 Септември 2020 15:00
18 Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

14 Септември 2020 10:15
15 Сеп 2020 г. Вторник 17:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         16 Сеп 2020 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Берое U19...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

10 Септември 2020 12:06
11 Сеп 2020 г. Петък 15:00 ч. ФК Черноморец U15 - Спартак 1918 U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев         12 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Славия U15 - ФК Национал U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

10 Септември 2020 12:04
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Черноморец U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов         12 Сеп 2020 г. Събота 11:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19

10 Септември 2020 12:02
11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Сокол Марково U19 ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Лазар Димитров Лазаров 11 Сеп 2020 г. Петък 17:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ГС:  ...