Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

17 Септември 2020 10:02
 

19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ФК Витоша 13 U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Светослав Георгиев Славов         
 
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч.
Спартак 1918 U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски      
 
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова
 
19 Сеп 2020 г. Събота 09:30 ч.
ФК Национал U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Валентин Любомиров Стефанов    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Петко Любенов Филипов      
 
19 Сеп 2020 г. Събота 10:00 ч.
ПФК Берое U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Костадин Иванов Керацов       
 
19 Сеп 2020 г. Събота 10:30 ч.
ФК Борислав 2009 U15 - ПФК Славия U15

ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Лазар Димитров Лазаров    АС2:    Крум Ангелов Апостолов    
 
19 Сеп 2020 г. Събота 15:00 ч.
ФК Пирин Бл U15 - ПФК Монтана U15

ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Мартин Викторов Михайлов        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 15:00 ч.
Дунав U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Живко Руменов Петров     
 
19 Сеп 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ФК Спартак 1919 U15

ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Георги Петров Спасов        
 
19 Сеп 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ФК Етър U15

ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Славян Бойков       
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Нефтохимик U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов     
 
20 Сеп 2020 г. Неделя 16:30 ч.
ОФК Хасково U15 - ФК Сините камъни U15

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула
        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 13-ти кръг U-15

23 Октомври 2020 16:31
25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров         25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ФК Сините камъни U15 - ПФК...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-17

23 Октомври 2020 16:27
25 Окт 2020 г. Неделя 09:30 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев          25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Арда U17 - Спартак 1918 U17...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-19

23 Октомври 2020 16:24
24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ПФК Славия U19 - ПФК Нефтохимик U19 ГС:  ...

Решение ДК 23.10.2020

23 Октомври 2020 15:02
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.10.2020 г. По сезиране на Съдийска комисия към БФС чрез Комисия „Етика и феърплей“ към БФС, за обиди в средствата за масова информация на основание чл. 37, ал.1, т.17, б. А от ДП /2020/2021/ – ДК наказва Наско...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

22 Октомври 2020 16:53
24 Окт 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Локомотив“                                   гр. Варна, ст. „Спорт палас“ ГС: Благовест Димитров    АС1: Богомил Димитров    АС2: Николай Дачев 24 Окт 2020 г. Събота 14:00 ч...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Октомври 2020 15:01
23 Окт 2020 г. Петък 20:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                 ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

22 Октомври 2020 15:00
24 Окт 2020 г. Събота 17:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                 ...

Национална футболна база Бояна ще бъде домакин на проекта „7:0 за хората срещу зависимостите“

22 Октомври 2020 13:09
Национална футболна база Бояна ще бъде домакин на турнира „7:0 за хората срещу зависимостите“ между 23 и 25 октомври. Официалният старт на събитието ще бъде даден с пресконференция, в която ще вземат участие представители на ръководството на БФС, заместник-министърът...

Решение ДК 21.10.2020

21 Октомври 2020 11:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  21.10.2020 г.   9-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 4 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Европейското първенство за юноши до 19 години беше отменено от УЕФА

21 Октомври 2020 10:07
Изпълнителният комитет на УЕФА взе решение да отмени елитния квалификационен кръг и финалите на европейското първенство за юноши до 19 години, което трябваше да се проведе в Северна Ирландия. Причините за това решение са епидемиологичната ситуация от COVID-19 в Европа и...