За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 12-ти кръг U-19

08 Октомври 2020 17:12
 

11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ФК Пирин Бл U19 - ПФК Нефтохимик U19

ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Арлинд Субаши       
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ФК Национал U19 - ПФК Монтана U19

ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Цветомир Пламенов Георгиев        
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК Славия U19 - ПФК Берое U19

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Дарин Василев Иванов     
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Витоша U19

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Йордан Стефанов Гошев    АС2:    Венелин Павлов Иванов      
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ФК Сокол Марково U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Николай Георгиев Марков    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Атанас Димитров Пилатов 
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Лудогорец U19

ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Адриан Тонев Стефанов      
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Хебър 1918 U19

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Георги Василев Димчев    АС2:    Антоан Недков Миленов    
 
11 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ПФK Левски U19 - ФК Царско село U19

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
 
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг U-15

23 Октомври 2020 16:31
25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров         25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ФК Сините камъни U15 - ПФК...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-17

23 Октомври 2020 16:27
25 Окт 2020 г. Неделя 09:30 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев          25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Арда U17 - Спартак 1918 U17...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-19

23 Октомври 2020 16:24
24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ПФК Славия U19 - ПФК Нефтохимик U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

22 Октомври 2020 16:53
24 Окт 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Локомотив“                                   гр. Варна, ст. „Спорт палас“ ГС: Благовест Димитров    АС1: Богомил Димитров    АС2: Николай Дачев 24 Окт 2020 г. Събота 14:00 ч...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Октомври 2020 15:01
23 Окт 2020 г. Петък 20:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                 ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

22 Октомври 2020 15:00
24 Окт 2020 г. Събота 17:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                 ...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС деца - първи срещи

19 Октомври 2020 12:46
22 Окт 2020 г. Четвъртък 11:00 ч. ОФК“Хасково“Хс - ПФК“Монтана“Мон ГС: Стилиян Димитров     АС1: Михаела Палабойкова    АС2: Мехмед Мехмед   21 Окт 2020 г. Сряда 11:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Черно море“Вн ГС: Райко Чакъров     АС1: Месут...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС младша възраст - първи срещи

19 Октомври 2020 12:45
21 Окт 2020 г. Сряда 11:00 ч. ПОФК“Ботев“Вц - ПФК“Локомотив“Пд ГС: Ивайло Тодоров     АС1: Николай Михайлов    АС2: Илиян Маринов  21 Окт 2020 г. Сряда 14:30 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Берое“СтЗ ГС: Мариян Гребенчарски АС1: Тодор Вуков     АС2:...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

19 Октомври 2020 12:45
21 Окт 2020 г. Сряда 10:30 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Черно море“Вн ГС: Стоян Арсов        АС1: Димитър Мекушин    АС2: Радослав Вутов 21 Окт 2020 г. Сряда 14:30 ч. ПФК“Берое“СтЗ - ПОФК“Ботев“Вц ГС: Марио Кушев     АС1: Ивелин Рашев   ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

18 Октомври 2020 15:00
20 Окт 2020 г. Вторник 15:00 ч. ФК Кариана - ФК Царско село 2015 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев              ...