За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

14 Октомври 2020 15:05
 

16 Окт 2020 г. Петък 20:00 ч.
ФК Пирин АД - Миньор

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Иво Величков Боев     
 
17 Окт 2020 г. Събота 15:15 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Литекс

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
17 Окт 2020 г. Събота 16:00 ч.
ФК Кариана - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                    
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
17 Окт 2020 г. Събота 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Васил Петров Минев                    
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
17 Окт 2020 г. Събота 16:00 ч.
Хебър 1918 - Спортист 2009

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
17 Окт 2020 г. Събота 16:00 ч.
Септември См - ФК Созопол

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
18 Окт 2020 г. Неделя 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг U-15

23 Октомври 2020 16:31
25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров         25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ФК Сините камъни U15 - ПФК...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-17

23 Октомври 2020 16:27
25 Окт 2020 г. Неделя 09:30 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев          25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Арда U17 - Спартак 1918 U17...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-19

23 Октомври 2020 16:24
24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ПФК Славия U19 - ПФК Нефтохимик U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

22 Октомври 2020 16:53
24 Окт 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Локомотив“                                   гр. Варна, ст. „Спорт палас“ ГС: Благовест Димитров    АС1: Богомил Димитров    АС2: Николай Дачев 24 Окт 2020 г. Събота 14:00 ч...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Октомври 2020 15:01
23 Окт 2020 г. Петък 20:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                 ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

22 Октомври 2020 15:00
24 Окт 2020 г. Събота 17:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                 ...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС деца - първи срещи

19 Октомври 2020 12:46
22 Окт 2020 г. Четвъртък 11:00 ч. ОФК“Хасково“Хс - ПФК“Монтана“Мон ГС: Стилиян Димитров     АС1: Михаела Палабойкова    АС2: Мехмед Мехмед   21 Окт 2020 г. Сряда 11:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Черно море“Вн ГС: Райко Чакъров     АС1: Месут...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС младша възраст - първи срещи

19 Октомври 2020 12:45
21 Окт 2020 г. Сряда 11:00 ч. ПОФК“Ботев“Вц - ПФК“Локомотив“Пд ГС: Ивайло Тодоров     АС1: Николай Михайлов    АС2: Илиян Маринов  21 Окт 2020 г. Сряда 14:30 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Берое“СтЗ ГС: Мариян Гребенчарски АС1: Тодор Вуков     АС2:...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

19 Октомври 2020 12:45
21 Окт 2020 г. Сряда 10:30 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Черно море“Вн ГС: Стоян Арсов        АС1: Димитър Мекушин    АС2: Радослав Вутов 21 Окт 2020 г. Сряда 14:30 ч. ПФК“Берое“СтЗ - ПОФК“Ботев“Вц ГС: Марио Кушев     АС1: Ивелин Рашев   ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

18 Октомври 2020 15:00
20 Окт 2020 г. Вторник 15:00 ч. ФК Кариана - ФК Царско село 2015 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев              ...