Съдийски назначения 1/16 финали купа България

18 Октомври 2020 15:00
 

20 Окт 2020 г. Вторник 15:00 ч.
ФК Кариана - ФК Царско село 2015

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                    
СН:    Крум Добринов Стоилов

21 Окт 2020 г. Сряда 14:30 ч.
ФК Партизан - ПФК Левски

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                    
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
21 Окт 2020 г. Сряда 15:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ПФК Черно море

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                    
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
21 Окт 2020 г. Сряда 15:00 ч.
ФК Извор - ПФК Монтана 1921

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
21 Окт 2020 г. Сряда 15:00 ч.
ФК Дреновец - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                    
СН:    Красимир Драганов Драганов     
 
21 Окт 2020 г. Сряда 15:00 ч.
Севлиево - ПФК Славия 1913

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
21 Окт 2020 г. Сряда 17:30 ч.
ФК Пирин АД - ПФК Берое

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                    
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
22 Окт 2020 г. Четвъртък 15:00 ч.
Надежда - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Мартин Томиславов Русев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                    
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
22 Окт 2020 г. Четвъртък 15:00 ч.
ФК Созопол - ФК Етър

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
22 Окт 2020 г. Четвъртък 15:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ПФК Септември Сф

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
22 Окт 2020 г. Четвъртък 15:00 ч.
Оборище Панагюрище - ПФК Ботев

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Никола Петров Джугански     

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 13-ти кръг U-15

23 Октомври 2020 16:31
25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров         25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ФК Сините камъни U15 - ПФК...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-17

23 Октомври 2020 16:27
25 Окт 2020 г. Неделя 09:30 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев          25 Окт 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Арда U17 - Спартак 1918 U17...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-19

23 Октомври 2020 16:24
24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         24 Окт 2020 г. Събота 15:30 ч. ПФК Славия U19 - ПФК Нефтохимик U19 ГС:  ...

Решение ДК 23.10.2020

23 Октомври 2020 15:02
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.10.2020 г. По сезиране на Съдийска комисия към БФС чрез Комисия „Етика и феърплей“ към БФС, за обиди в средствата за масова информация на основание чл. 37, ал.1, т.17, б. А от ДП /2020/2021/ – ДК наказва Наско...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

22 Октомври 2020 16:53
24 Окт 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Локомотив“                                   гр. Варна, ст. „Спорт палас“ ГС: Благовест Димитров    АС1: Богомил Димитров    АС2: Николай Дачев 24 Окт 2020 г. Събота 14:00 ч...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Октомври 2020 15:01
23 Окт 2020 г. Петък 20:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                 ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

22 Октомври 2020 15:00
24 Окт 2020 г. Събота 17:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                 ...

Национална футболна база Бояна ще бъде домакин на проекта „7:0 за хората срещу зависимостите“

22 Октомври 2020 13:09
Национална футболна база Бояна ще бъде домакин на турнира „7:0 за хората срещу зависимостите“ между 23 и 25 октомври. Официалният старт на събитието ще бъде даден с пресконференция, в която ще вземат участие представители на ръководството на БФС, заместник-министърът...

Решение ДК 21.10.2020

21 Октомври 2020 11:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  21.10.2020 г.   9-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 4 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Европейското първенство за юноши до 19 години беше отменено от УЕФА

21 Октомври 2020 10:07
Изпълнителният комитет на УЕФА взе решение да отмени елитния квалификационен кръг и финалите на европейското първенство за юноши до 19 години, което трябваше да се проведе в Северна Ирландия. Причините за това решение са епидемиологичната ситуация от COVID-19 в Европа и...