За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 13-ти кръг Втора лига

04 Ноември 2020 15:02
 

6 Ное 2020 г. Петък 14:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - Хебър 1918

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
7 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Спортист 2009 - ФК Созопол

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски                    
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
7 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - Септември См

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                   
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
8 Ное 2020 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Янтра 2019

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
8 Ное 2020 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
9 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ФК Кариана - ФК Пирин АД

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                    
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
9 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Септември Сф

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения U17 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:10
11 Юни 2021 г. Петък 17:00 ч. ПОФК “Ботев“Вц - ФК “Хебър 1918 “Пз ГС:    Димитър Димитров    АС1:    Красимир Миланов    АС2:    Станислав Станев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения U15 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:04
12 Юни 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК “Звезденбург“ Бс - ОФК “Локомотив“ Г.О. ГС:    Кристиян Колев    АС1:    Йордан Петров    АС2:    Цветан Горанов        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Юни 2021 15:49
12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Енко“ - „Барокко“           гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево ГС: Георги Иванов    АС1: Никола Михайлов    АС2: Иван Беделев 12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Етър“ - „Янтра 2013“        ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

10 Юни 2021 14:39
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Етър U15 - ОФК Хасково U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Борислав Борисов Борисов        13, Юни 2021 г. Неделя 17:30 ч. ФК Спартак 1919 U15 - Дунав U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-15

10 Юни 2021 14:38
13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Кристиян Пламенов Терзийски    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов          13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

10 Юни 2021 14:37
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ФК Локомотив Сф ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев         13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Витоша U17 - ФК Черноморец U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-17

10 Юни 2021 14:35
13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Янко Запрянов Запрянов          13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 32-ри кръг U-19

10 Юни 2021 14:34
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ФК Царско село U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Дарин Василев Иванов         12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК Ботев ПД U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа БФС Младша възраст - Финал

08 Юни 2021 16:09
10 Юни 2021 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Георги Иванов       АС1: Иво Колев        АС2: Дениз Соколов 4-ТИ: Николай Ангелов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19 - отложена среща

07 Юни 2021 11:37
9 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Теодор Пешев Петров            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.