За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

05 Ноември 2020 14:30
 

7, Ное 2020 г. Събота 12:00 ч.
ПФK Левски U19 - ФК Витоша U19
ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Арлинд Субаши
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Славия U19 - ФК Пирин Бл U19
ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Георги Петров Иванов
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Сокол Марково U19 - ПФК Нефтохимик U19
ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Монтана U19
ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Берое U19
ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Екатерина Маринова Петкова
СН:         
  
7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Хебър 1918 U19 - ПФК Лудогорец U19
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Петко Любенов Филипов
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 15:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Черно море U19
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Йордан Стефанов Гошев    АС2:    Венелин Павлов Иванов
СН:     

ФК Царско село U19 - ПФК Ботев ПД U19  -  отложен
      
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

26 Ноември 2020 12:00
28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Янтра 2013“                      гр. Радомир, Градски стадион ГС: Димитрина Милкова    АС1: Иван Радославов    АС2: Мария-Йоана Василева 28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Енко“ - "Пирин Лейдис"...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 14:45 ч. ФК Локомотив 1929 - Септември См ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Славия 1913 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Ноември 2020 10:41
21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ - „Енко“                     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Гергана Цанкова    АС1: Дориета Вълева    АС2: Любима Банова 21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. "Пирин Лейдис" - „Риал“...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

18 Ноември 2020 15:12
20 Ное 2020 г. Петък 14:00 ч. Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

18 Ноември 2020 15:00
21 Ное 2020 г. Събота 12:15 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Етър ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг U-19

12 Ноември 2020 13:48
14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев         14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ФК Витоша U19 - ФК Царско село U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Ноември 2020 13:42
14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „НСА“                гр. София, ст. „Обеля“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Дориета Вълева     АС2: Мария-Йоана Василева 14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Барокко“        ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

11 Ноември 2020 15:07
14 Ное 2020 г. Събота 13:30 ч. Ботев 1937 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев              ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Ноември 2020 14:40
7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Риал“                             гр. Варна, ст. „Спорт палас“    ГС: Димитър Михайлов    АС1: Христо Христов    АС2: Живко Жеков    7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ -...