За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

05 Ноември 2020 14:30
 

7, Ное 2020 г. Събота 10:00 ч.
ПФК Добруджа U15 - ПФК Ботев Пд U15
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Калоян Атанасов Илиев
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 12:00 ч.
ПФК Монтана U15 - ФК Етър U15
ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски
СН:         
 
7, Ное 2020 г. Събота 12:00 ч.
ОФК Хасково U15 - ПФК Нефтохимик U15
ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15
ГС:    Емил Димитров Георгиев    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Левски U15 - ФК Витоша 13 U15
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Дориета Валентинова Вълева    АС2:    Янко Запрянов Запрянов
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Славия U15 - ПОФК Ботев Вр U15
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Дарин Василев Иванов
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Национал U15 - ФК Пирин Бл U15
ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Веселин Пламенов Великов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ПФК Локомотив Пд U15
ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Ангел Марийков Илиев
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
Дунав U15 - Спартак 1918 U15
ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
СН:         
 
8, Ное 2020 г. Неделя 13:30 ч.
ФК Сините камъни U15 - ПФК Черно море U15
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков
СН:         
 
ФК Борислав 2009 U15 - ПФК Септември Сф U15  -  отложен
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

26 Ноември 2020 12:00
28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Янтра 2013“                      гр. Радомир, Градски стадион ГС: Димитрина Милкова    АС1: Иван Радославов    АС2: Мария-Йоана Василева 28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Енко“ - "Пирин Лейдис"...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 14:45 ч. ФК Локомотив 1929 - Септември См ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Славия 1913 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Ноември 2020 10:41
21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ - „Енко“                     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Гергана Цанкова    АС1: Дориета Вълева    АС2: Любима Банова 21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. "Пирин Лейдис" - „Риал“...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

18 Ноември 2020 15:12
20 Ное 2020 г. Петък 14:00 ч. Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

18 Ноември 2020 15:00
21 Ное 2020 г. Събота 12:15 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Етър ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг U-19

12 Ноември 2020 13:48
14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев         14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ФК Витоша U19 - ФК Царско село U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Ноември 2020 13:42
14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „НСА“                гр. София, ст. „Обеля“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Дориета Вълева     АС2: Мария-Йоана Василева 14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Барокко“        ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

11 Ноември 2020 15:07
14 Ное 2020 г. Събота 13:30 ч. Ботев 1937 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев              ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Ноември 2020 14:40
7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Риал“                             гр. Варна, ст. „Спорт палас“    ГС: Димитър Михайлов    АС1: Христо Христов    АС2: Живко Жеков    7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ -...