За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

18 Ноември 2020 15:12
 

20 Ное 2020 г. Петък 14:00 ч.
Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Крум Добринов Стоилов  

20 Ное 2020 г. Петък 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Литекс

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    
СН:    Иво Величков Боев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - Миньор

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Созопол - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
23 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Пирин АД

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Милко Петков Николов     
 
24 Ное 2020 г. Вторник 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спортист 2009

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

26 Ноември 2020 12:00
28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Янтра 2013“                      гр. Радомир, Градски стадион ГС: Димитрина Милкова    АС1: Иван Радославов    АС2: Мария-Йоана Василева 28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Енко“ - "Пирин Лейдис"...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 14:45 ч. ФК Локомотив 1929 - Септември См ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Славия 1913 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Ноември 2020 10:41
21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ - „Енко“                     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Гергана Цанкова    АС1: Дориета Вълева    АС2: Любима Банова 21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. "Пирин Лейдис" - „Риал“...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

18 Ноември 2020 15:00
21 Ное 2020 г. Събота 12:15 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Етър ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг U-19

12 Ноември 2020 13:48
14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев         14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ФК Витоша U19 - ФК Царско село U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Ноември 2020 13:42
14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „НСА“                гр. София, ст. „Обеля“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Дориета Вълева     АС2: Мария-Йоана Василева 14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Барокко“        ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

11 Ноември 2020 15:07
14 Ное 2020 г. Събота 13:30 ч. Ботев 1937 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев              ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Ноември 2020 14:40
7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. ЖФК „Варна“ - „Риал“                             гр. Варна, ст. „Спорт палас“    ГС: Димитър Михайлов    АС1: Христо Христов    АС2: Живко Жеков    7 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ -...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

05 Ноември 2020 14:30
7, Ное 2020 г. Събота 12:00 ч. ПФK Левски U19 - ФК Витоша U19 ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Арлинд Субаши СН:            7, Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Славия U19 - ФК Пирин Бл U19 ГС:  ...