За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

18 Ноември 2020 15:12
 

20 Ное 2020 г. Петък 14:00 ч.
Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Крум Добринов Стоилов  

20 Ное 2020 г. Петък 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Литекс

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    
СН:    Иво Величков Боев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - Миньор

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Созопол - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
23 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Пирин АД

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Милко Петков Николов     
 
24 Ное 2020 г. Вторник 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спортист 2009

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения U17 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:10
11 Юни 2021 г. Петък 17:00 ч. ПОФК “Ботев“Вц - ФК “Хебър 1918 “Пз ГС:    Димитър Димитров    АС1:    Красимир Миланов    АС2:    Станислав Станев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения U15 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:04
12 Юни 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК “Звезденбург“ Бс - ОФК “Локомотив“ Г.О. ГС:    Кристиян Колев    АС1:    Йордан Петров    АС2:    Цветан Горанов        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Юни 2021 15:49
12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Енко“ - „Барокко“           гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево ГС: Георги Иванов    АС1: Никола Михайлов    АС2: Иван Беделев 12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Етър“ - „Янтра 2013“        ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

10 Юни 2021 14:39
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Етър U15 - ОФК Хасково U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Борислав Борисов Борисов        13, Юни 2021 г. Неделя 17:30 ч. ФК Спартак 1919 U15 - Дунав U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-15

10 Юни 2021 14:38
13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Кристиян Пламенов Терзийски    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов          13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

10 Юни 2021 14:37
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ФК Локомотив Сф ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев         13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Витоша U17 - ФК Черноморец U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-17

10 Юни 2021 14:35
13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Янко Запрянов Запрянов          13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 32-ри кръг U-19

10 Юни 2021 14:34
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ФК Царско село U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Дарин Василев Иванов         12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК Ботев ПД U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа БФС Младша възраст - Финал

08 Юни 2021 16:09
10 Юни 2021 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Георги Иванов       АС1: Иво Колев        АС2: Дениз Соколов 4-ТИ: Николай Ангелов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19 - отложена среща

07 Юни 2021 11:37
9 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Теодор Пешев Петров            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.