За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

25 Ноември 2020 15:14
 

27 Ное 2020 г. Петък 14:45 ч.
ФК Локомотив 1929 - Септември См

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
28 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ФК Созопол

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
28 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Миньор - ОФК Янтра 2019

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски                    
СН:    Георги Стефанов Кордев       
 
28 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Кариана - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Иван Богданов Кюркчиев  

29 Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Хебър 1918

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                    
СН:    Тихомир Георгиев Боболов 

29 Ное 2020 г. Неделя 12:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Септември Сф

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
30 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                    
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига - отложени срещи

16 Декември 2020 15:00
18, Дек 2020 г. Петък 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Левски ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига- отложена среща

14 Декември 2020 14:59
16 Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига- отложена среща

14 Декември 2020 14:59
17 Дек 2020 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Арда - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев                    ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

10 Декември 2020 10:00
11, Дек 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                     СН:    Мартин...

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

09 Декември 2020 15:00
11, Дек 2020 г. Петък 12:45 ч. ФК Кариана - Хебър 1918 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                     СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига- отложена среща

07 Декември 2020 15:00
10, Дек 2020 г. Четвъртък 17:30 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Славия 1913 ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева              ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига- отложена среща

07 Декември 2020 15:00
9, Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                     СН:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

02 Декември 2020 15:00
4 Дек 2020 г. Петък 13:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Пирин АД ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Георги Димчев Великов 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                 ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

02 Декември 2020 15:00
4 Дек 2020 г. Петък 17:15 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига - отложена среща

30 Ноември 2020 15:04
2 Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                    ...