За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

17 Февруари 2021 15:00
 

19 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
20 Фев 2021 г. Събота 12:30 ч.
ФК Арда - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
20 Фев 2021 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров                    
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
20 Фев 2021 г. Събота 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Черно море

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев                    
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
21 Фев 2021 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Славия 1913

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
21 Фев 2021 г. Неделя 17:00 ч.
ФК Етър - ПФК Левски

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                    
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
22 Фев 2021 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Ботев

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/8 финал Купа на България

26 Февруари 2021 15:00
1 Мар 2021 г. Понеделник 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - Беласица ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

24 Февруари 2021 15:00
26 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч. ФК Пирин АД - Септември См ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

24 Февруари 2021 15:00
26 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Етър ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    ...

Съдийски назначения - отложена среща от 13-ти кръг U-15

23 Февруари 2021 12:35
25 Фев 2021 г. Четвъртък 13:30 ч. ОФК Хасково U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула         СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения - отложена среща от 14-ти кръг U-15

23 Февруари 2021 12:35
27 Фев 2021 г. Събота 12:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Мартин Пламенов Начов    АС2:    Светослав Георгиев Славов   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения - отложена среща от 14-ти кръг U-19

23 Февруари 2021 12:34
25 Фев 2021 г. Четвъртък 13:30 ч. ФК Сокол Марково U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов     СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

17 Февруари 2021 15:00
20 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч. ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Септември Сф ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков              ...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

10 Февруари 2021 15:21
12 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч. ФК Пирин АД - Хебър 1918 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

10 Февруари 2021 15:20
12 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч. ПФК Ботев - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                     СН:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България - отложена среща

08 Февруари 2021 15:00
11 Фев 2021 г. Четвъртък 14:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков 4-ТИ:    Мартин Живков Великов              ...