За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

17 Февруари 2021 15:00
 

20 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Септември Сф

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                    
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
20 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
Спортист 2009 - Миньор

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                    
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
20 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ФК Созопол - ФК Литекс

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
21 Фев 2021 г. Неделя 12:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Пирин АД

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
21 Фев 2021 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
22 Фев 2021 г. Понеделник 15:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Локомотив 1929

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/8 финал Купа на България

26 Февруари 2021 15:00
1 Мар 2021 г. Понеделник 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - Беласица ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

24 Февруари 2021 15:00
26 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч. ФК Пирин АД - Септември См ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

24 Февруари 2021 15:00
26 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Етър ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    ...

Съдийски назначения - отложена среща от 13-ти кръг U-15

23 Февруари 2021 12:35
25 Фев 2021 г. Четвъртък 13:30 ч. ОФК Хасково U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула         СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения - отложена среща от 14-ти кръг U-15

23 Февруари 2021 12:35
27 Фев 2021 г. Събота 12:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Мартин Пламенов Начов    АС2:    Светослав Георгиев Славов   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения - отложена среща от 14-ти кръг U-19

23 Февруари 2021 12:34
25 Фев 2021 г. Четвъртък 13:30 ч. ФК Сокол Марково U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов     СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

17 Февруари 2021 15:00
19 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч. ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    ...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

10 Февруари 2021 15:21
12 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч. ФК Пирин АД - Хебър 1918 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

10 Февруари 2021 15:20
12 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч. ПФК Ботев - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                     СН:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България - отложена среща

08 Февруари 2021 15:00
11 Фев 2021 г. Четвъртък 14:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков 4-ТИ:    Мартин Живков Великов              ...