Завърши груповата фаза на турнира за юноши, организиран от БФС

23 Февруари 2021 18:04
 

Завърши груповата фаза на турнира за юноши, организиран от БФС

Първият етап от организирания от БФС турнир с участието на софийските футболни отбори до 17 и до 19 години завърши днес. Футболните срещи се проведоха в Национална футболна база Бояна и бяха основна част от обучението на българските съдии за работа със системата VAR. Полуфиналните двубои при 17 годишните ще се проведат в четвъртък, а юношите до 19 години ще излъчат финалисти в петък. Финалите ще се проведат съответно в събота и неделя. В рамките на целия турнир ще се изиграят общо 40 футболни срещи, в които 20 главни и 20 асистент съдии имат възможността да практикуват работата с VAR в различни роли.

Отборите участници бяха разделени в 2 групи във всяка възраст, като за полуфиналите се класират първите 2 отбора от всяка група.

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ

ГРУПА „А“ - U19

18.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     5:1     Царско село
  2. Септември Сф   7:0     Локомотив Сф

20.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     3:2     Локомотив Сф
  2. Септември Сф   4:1     Царско село

22.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     3:1     Септември Сф
  2. Локомотив Сф   0:4     Царско село

МЯСТО

ОТБОР

ПОБЕДИ

РАВЕНСТВА

ЗАГУБИ

ГОЛОВА РАЗЛИКА

ТОЧКИ

1-во

ЦСКА-София

3

0

0

11 : 4

9т.

2-ро

Септември Сф

2

0

1

12 : 4

6т.

3-то

Царско село

1

0

2

6 : 9

3т.

4-то

Локомотив Сф

0

0

3

2 : 14

0т.

 

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ - U19

ГРУПА „Б“

18.02.2021г.

  1. Левски              6:1     Бароко
  2. Славия              2:1     Национал

20.02.2021г.

  1. Левски              4:0     Национал
  2. Славия              9:0     Бароко

22.02.2021г.

  1. Левски              2:1     Славия
  2. Национал          6:0     Бароко

МЯСТО

ОТБОР

ПОБЕДИ

РАВЕНСТВА

ЗАГУБИ

ГОЛОВА РАЗЛИКА

ТОЧКИ

1-во

Левски

3

0

0

12 : 2

9т.

2-ро

Славия

2

0

1

12 : 3

6т.

3-то

Национал

1

0

2

7 : 6

3т.

4-то

Бароко

0

0

3

1 : 21

0т.

 

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ - U17

ГРУПА „А“

18.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     6:0     Бароко
  2. Септември Сф   2:0     Локомотив Сф

20.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     1:0     Локомотив Сф
  2. Септември Сф   10:0   Бароко

22.02.2021г.

  1. ЦСКА-София     3:1     Септември Сф
  2. Локомотив Сф   5:0     Бароко

МЯСТО

ОТБОР

ПОБЕДИ

РАВЕНСТВА

ЗАГУБИ

ГОЛОВА РАЗЛИКА

ТОЧКИ

1-во

ЦСКА-София

3

0

0

10 : 1

9т.

2-ро

Септември Сф

2

0

1

13 : 3

6т.

3-то

Локомотив Сф

1

0

2

5 : 3

3т.

4-то

Бароко

0

0

3

0 : 21

0т.

 

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ - U17

ГРУПА „Б“

19.02.2021г.

  1. Левски              2:0     ЦСКА 1948
  2. Славия              2:2     Национал

21.02.2021г.

  1. Левски              2:1     Национал
  2. Славия              3:0     ЦСКА 1948

23.02.2021г.

  1. Левски              2:0     Славия
  2. Национал          8:0     ЦСКА 1948

 

МЯСТО

ОТБОР

ПОБЕДИ

РАВЕНСТВА

ЗАГУБИ

ГОЛОВА РАЗЛИКА

ТОЧКИ

1-во

Левски

3

0

0

6 : 2

9т.

2-ро

Национал

1

1

1

11 : 4

4т.

3-то

Славия

1

1

1

5 : 4

4т.

4-то

ЦСКА 1948

0

0

3

0 : 13

0т.

 

Г Р А Ф И К

З А  П Р О В Е Ж Д А Н Е  Н А  V A R  Т У Р Н И Р

 

ФИНАЛНА ФАЗА

25.02.2021 /ЧЕТВЪРТЪК/ (ПОЛУФИНАЛИ U-17)

ЧАС

СРЕЩА

10:00ч. - 11:30ч.

Локомотив Сф – ЦСКА 1948

12:00ч. – 13:30ч.

Славия – Бароко

14:00ч. – 15:30ч.

ЦСКА-София – Национал

16:00ч. – 17:40ч.

Левски – Септември Сф

26.02.2021 /ПЕТЪК/ (ПОЛУФИНАЛИ U-19)

ЧАС

СРЕЩА

10:00ч. – 11:30ч.

Царско село – Бароко

12:00ч. – 13:30ч.

Национал – Локомотив Сф

14:00ч. – 15:30ч.

ЦСКА-София – Славия

16:00ч. – 17:40ч.

Левски – Септември Сф

 

27.02.2021 /СЪБОТА/ (ФИНАЛИ U-17)

ЧАС

СРЕЩА

10:00ч. – 11:30ч.

3-то място – 4-то място

 

12:00ч. – 13:30ч.

1-во място – 2-ро място

(ФИНАЛ)

14:00ч. – 15:30ч.

7-мо място – 8-мо място

 

16:00ч. – 17:40ч.

5-то място – 6-то място

 

 

 

 

28.02.2021 /НЕДЕЛЯ/ (ФИНАЛИ U-19)

ЧАС

СРЕЩА

10:00ч. – 11:30ч.

7-мо място – 8-мо място

12:00ч. – 13:30ч.

5-то място – 6-то място

14:00ч. – 15:30ч.

3-то място – 4-то място

16:00ч. – 17:40ч.

1-во място – 2-ро място

(ФИНАЛ)

Още последни новини

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

07 Март 2021 15:00
10 Мар 2021 г. Сряда 15:30 ч. ПФК Септември Сф - Хебър 1918 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Андрей Венков Николов 4-ТИ:    Васил Петров Минев                    ...

Решение СТК 05.03.2021

05 Март 2021 14:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.03.2021 г     Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/4 финалите за купа България, както следва:   Купа България 1/4 финал   16.03 /вторник/ Лудогорец - ...

Решение ДК 05.03.2021

05 Март 2021 13:15
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  05.03.2021 г. ФК „Струмска слава“ Радомир – ФК „Хебър“  Пазарджик   20-ти кръг ВПЛ     С предупреждения –  3 състезатели     ...

БФС получи поздравления по повод националния празник на България

05 Март 2021 12:28
И.д. президентът на БФС Михаил Касабов получи поздравителни адреси по повод 143-годишнина от Санстефанския мирен договор. В писмо от футболната асоциация на Бахрейн президентът й Али Бин Халифа Ал Халифа, член на Организационния комитет на ФИФА и изтъкнат функционер в...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

04 Март 2021 15:12
6 Мар 2021 г. Събота 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов         6 Мар 2021 г. Събота 11:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

04 Март 2021 15:10
6 Мар 2021 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Георги Василев Димчев         6 Мар 2021 г. Събота 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Добруджа U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

04 Март 2021 15:07
6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Радостин Николов Бодуров      6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19 ГС:  ...

Изявление на председателя на СК при БФС Костадин Гергинов

04 Март 2021 14:19
Във връзка с възникнало запитване и недоумение от страна на медиите, защо на срещата ПФК „ЦСКА-София“ – ПФК „Локомотив 1926“ Пловдив е назначен за главен съдия Валентин Железов, а не международен съдия, внасям следното пояснение: Георги Кабаков е от град...

Двубоите от първенството по женски футбол ще се излъчват по Спортал ТВ

04 Март 2021 14:11
На официална пресконференция днес президентът на АФЛ Румян Вълков, членът на комисията по женски футбол Таско Тасков и представителят на Спортал Мартин Томанов обявиха началото на ново партньорство за женския футбол. Най-интересните футболни срещи от Swiss capital league...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

04 Март 2021 13:34
6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. „Барокко“ - „Севлиево лейдис“     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Кристина Георгиева    АС1: Георги Великов     АС2: Добрин Добринов  6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. „НСА“ - „Риал“       ...