За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

24 Февруари 2021 15:00
 

26 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч.
ФК Пирин АД - Септември См

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Милко Петков Николов     
 
27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Спортист 2009

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                    
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
Миньор - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
28 Фев 2021 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
1 Мар 2021 г. Понеделник 15:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски                    
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15 - отложена среща

12 Април 2021 15:39
14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Нефтохимик U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Ангел Марийков Илиев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17 - отложена среща

12 Април 2021 15:38
14 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч. ФК Черноморец U17 - ПФК Арда U17 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев          14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК ЦСКА-София U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19 - отложена среща

12 Април 2021 15:37
14 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов      СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:51
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Благой Манов     АС1: Костадин Тановчев   АС2: Йордан Гошев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:50
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Славия“Сф ГС: Кристиян Колев     АС1: Николай Чакъров   АС2: Георги Димчев  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - втори срещи

11 Април 2021 15:02
13, Апр 2021 г. Вторник 18:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

10 Април 2021 15:00
13, Апр 2021 г. Вторник 16:00 ч. Спортист 2009 - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

08 Април 2021 09:51
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов            9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

08 Април 2021 09:50
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Арда U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Любомир Ангелов Александров    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула            9 Апр 2021 г. Петък 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-19

08 Април 2021 09:48
10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов            10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Нефтохимик...