За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 23-ти кръг Първа лига

06 Април 2021 15:00
 

8 Апр 2021 г. Четвъртък 17:15 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Ботев

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                    
СН:    Стоян Христов Денев     
 
8 Апр 2021 г. Четвъртък 19:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Царско село 2015

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
9 Апр 2021 г. Петък 19:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
10 Апр 2021 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Монтана 1921

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
10 Апр 2021 г. Събота 20:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Арда

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
11 Апр 2021 г. Неделя 19:45 ч.
ПФК Черно море - ПФК Левски

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
12 Апр 2021 г. Понеделник 19:30 ч.
ПФК Берое - ФК Етър

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

13 Април 2021 10:27
14 Апр 2021 г. Сряда 12:00 ч. „Локомотив Пловдив 1926" - „Риал“     гр. Пловдив, ст. „Локомотив“, парк Лаута - изк. терен ГС: Христос Паликаров     АС1: Никола Михайлов     АС2: Желязко Пилатов          СК при БФС си запазва правото на...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15 - отложена среща

12 Април 2021 15:39
14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Нефтохимик U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Ангел Марийков Илиев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17 - отложена среща

12 Април 2021 15:38
14 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч. ФК Черноморец U17 - ПФК Арда U17 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев          14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК ЦСКА-София U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19 - отложена среща

12 Април 2021 15:37
14 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов      СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:51
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Благой Манов     АС1: Костадин Тановчев   АС2: Йордан Гошев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:50
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Славия“Сф ГС: Кристиян Колев     АС1: Николай Чакъров   АС2: Георги Димчев  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - втори срещи

11 Април 2021 15:02
13, Апр 2021 г. Вторник 18:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

10 Април 2021 15:00
13, Апр 2021 г. Вторник 16:00 ч. Спортист 2009 - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

08 Април 2021 09:51
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов            9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

08 Април 2021 09:50
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Арда U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Любомир Ангелов Александров    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула            9 Апр 2021 г. Петък 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17...