За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

06 Април 2021 15:00
 

9 Апр 2021 г. Петък 17:00 ч.
ФК Пирин АД - ФК Локомотив 1929

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                    
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
9 Апр 2021 г. Петък 17:00 ч.
Хебър 1918 - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                    
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
10 Апр 2021 г. Събота 15:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                    
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
10 Апр 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
11 Апр 2021 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Септември Сф - Септември См

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                    
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
11 Апр 2021 г. Неделя 17:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Созопол

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15 - отложена среща

12 Април 2021 15:39
14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Нефтохимик U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Ангел Марийков Илиев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17 - отложена среща

12 Април 2021 15:38
14 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч. ФК Черноморец U17 - ПФК Арда U17 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев          14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК ЦСКА-София U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19 - отложена среща

12 Април 2021 15:37
14 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов      СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:51
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Благой Манов     АС1: Костадин Тановчев   АС2: Йордан Гошев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:50
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Славия“Сф ГС: Кристиян Колев     АС1: Николай Чакъров   АС2: Георги Димчев  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - втори срещи

11 Април 2021 15:02
13, Апр 2021 г. Вторник 18:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

10 Април 2021 15:00
13, Апр 2021 г. Вторник 16:00 ч. Спортист 2009 - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

08 Април 2021 09:51
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов            9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

08 Април 2021 09:50
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Арда U17 - ПФК Добруджа U17 ГС:    Любомир Ангелов Александров    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула            9 Апр 2021 г. Петък 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-19

08 Април 2021 09:48
10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов            10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Нефтохимик...