За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

08 Април 2021 09:50
 

9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч.
ПФК Арда U17 - ПФК Добруджа U17

ГС:    Любомир Ангелов Александров    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Ариф Бирол Садула         
 
9 Апр 2021 г. Петък 10:30 ч.
Дунав U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17

ГС:    Джюнейт Гюрсел Мюмюн    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Мирела Антонова Иванова         
 
9 Апр 2021 г. Петък 11:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Георги Петров Иванов    АС2:    Веселин Пламенов Великов         
 
9 Апр 2021 г. Петък 11:00 ч.
ФК Локомотив Сф - ФК Витоша U17

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         
 
9 Апр 2021 г. Петък 12:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Георги Петров Спасов         
 
9 Апр 2021 г. Петък 12:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Лудогорец U17

ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев         
 
9 Апр 2021 г. Петък 12:00 ч.
Спартак 1918 U17 - ПФК Локомотив Пд U17

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Димитър Атанасов Димитров         
 
9 Апр 2021 г. Петък 14:00 ч.
ФК Сокол U17 - ФК Черноморец U17

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Антоан Недков Миленов         
 
9 Апр 2021 г. Петък 15:00 ч.
ФК Национал U17 - ПФК Монтана U17

ГС:    Стоил Валериев Малинов    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Мартин Станимиров Станчев         
 
9 Апр 2021 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - Етър U17

ГС:    Валентин Любомиров Стефанов    АС1:    Арлинд Субаши    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова         
 
9 Апр 2021 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Василев Димчев         
 
10 Апр 2021 г. Събота 13:00 ч.
ФК Пирин Бл U17 - ФК Спартак 1919 U17

ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Андрей Веселинов Горанов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15 - отложена среща

12 Април 2021 15:39
14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Нефтохимик U15 ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Ангел Марийков Илиев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17 - отложена среща

12 Април 2021 15:38
14 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч. ФК Черноморец U17 - ПФК Арда U17 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев          14 Апр 2021 г. Сряда 13:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК ЦСКА-София U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19 - отложена среща

12 Април 2021 15:37
14 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов      СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:51
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Благой Манов     АС1: Костадин Тановчев   АС2: Йордан Гошев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/4 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

12 Април 2021 14:50
14 Апр 2021 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Славия“Сф ГС: Кристиян Колев     АС1: Николай Чакъров   АС2: Георги Димчев  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - втори срещи

11 Април 2021 15:02
13, Апр 2021 г. Вторник 18:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                    ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

10 Април 2021 15:00
13, Апр 2021 г. Вторник 16:00 ч. Спортист 2009 - Хебър 1918 ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     СН:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

08 Април 2021 09:51
9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов            9 Апр 2021 г. Петък 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-19

08 Април 2021 09:48
10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов            10 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Нефтохимик...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

07 Април 2021 11:16
11 Апр 2021 г. Неделя 14:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „Етър“     гр. София, ст. „Требич“       ГС: Димитрина Милкова         АС1: Мартин Михайлов     АС2: Мартин Начов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.