За БФС // Комисии // Съдийска комисия
13, Апр 2021 г. Вторник 18:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Арда
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев
СН: Костадин Ангелов Гергинов
14, Апр 2021 г. Сряда 18:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА-София
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Радан Василев Мирянов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Последни решения
Съдийски назначения 21-ви кръг U-15
28 Март 2024 10:01
31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч. ОФК Спартак Пл U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ ГС: Христофор Страцимиров Петков АС1: Дочо Димитров Михов АС2: Ивайло Венцеславов Георгиев 31 март 2024 г., неделя, 10:30 ч. ФК Пловдив 2015 U15 -...
Съдийски назначения 21-ви кръг U-16
28 Март 2024 10:00
31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ФК Звезденбург U16 ГС: Христофор Страцимиров Петков АС1: Дочо Димитров Михов АС2: Ивайло Венцеславов Георгиев 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч. ПФК Арда U16 - ПФК Берое U16...
Съдийски назначения 20-ти кръг U-17
28 Март 2024 09:58
30 март 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - Дунав U17 ГС: Димитър Мирославов Шопов АС1: Калоян Емилов Кацаров АС2: Цветелина Валентинова Янева 30 март 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС: ...
Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени
28 Март 2024 09:56
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ПЪЛДИН - ФК Етър ВТ ГС: Васил Василев Пеев АС1: Месут Севинчев Ахмедов АС2: Георги Василев Димчев 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ПРОФЕСИОНАЛЕН...
Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига
26 Март 2024 18:00
30 март 2024 г., събота, 15:30 ч. ФК Марек 1915 - ПФК Марица 1921 ГС: Вилиян Весков Видинов АС1: Асен Крумов Крумов АС2: Георги Димчев Великов 4-ТИ: Мариян Георгиев Гребенчарски СН: ...
Съдийски назначения 26-ти кръг Първа лига
26 Март 2024 18:00
29 март 2024 г., петък, 14:00 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС: Ивелин Венциславов Занев АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Владимир Тодоров Ташков 4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: ...
Съдийски назначения 20-ти кръг U-15
21 Март 2024 11:26
23 март 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС: Николай Стоянов Иванов АС1: Валентин Валентинов Атанасов АС2: Атанас Георгиев Атанасов 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ...
Съдийски назначения 20-ти кръг U-16
21 Март 2024 11:24
23 март 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Септември U16 ГС: Камен Ташев Терзиев АС1: Георги Василев Димчев АС2: Теодор Христов Цветков 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Арда U16 ГС: ...
Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени
21 Март 2024 10:37
23 март 2024 г., събота, 12:00 ч. тв. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД ГС: Любима Петрова Банова АС1: Дориета Валентинова Вълева АС2: Ивайла Илиянова Василева 4-ти: Валерия Валериева...
Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени
14 Март 2024 11:53
16 март 2024 г., събота, 13:00 ч. тв. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ НСА - ФК Етър ВТ ГС: Валерия Валериева Петрова АС1: Мария-Йоанна Йовчева Василева АС2: Ивайла Илиянова Василева 4-ти: Васил Ивайлов Попов 16...