За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Април 2021 12:07
 

24 Апр 2021 г. Събота 14:00 ч.
„Янтра 2013“ - "Пирин Лейдис"  
        гр. Габрово, ст. „Априлов“ 
ГС: Станимир Тодоров    АС1: Севастиян Чавдаров    АС2: Михаел Денчев

24 Апр 2021 г. Събота 15:00 ч.
„Етър“ - „Енко“     
   гр. В.Търново, ст. „Тр. Иванов“ - изк. терен
ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева    АС2: Никол Атанасова

24 Апр 2021 г. Събота 15:30 ч.
„ЛП Супер Спорт“ - „Севлиево лейдис“   
   стадион в село Требич
ГС: Любима Банова    АС1: Георги Петров    АС2: Арлинд Субаши

24 Апр 2021 г. Събота 16:00 ч.
„Локомотив“ - „Пълдин“   
     гр. Ст.Загора, ст. „Колодрума“
ГС: Марио Кушев        АС1: Калоян Александров    АС2: Станимир Стоилов

25 Апр 2021 г. Неделя 11:00 ч.
„НСА“ - „Барокко“  
        гр. София, ст. „НСА“    
ГС: Димитрина Милкова     АС1: Дориета Вълева    АС2: Мария-Йоана Василева
4-ТИ: Гергана Цанкова

25 Апр 2021 г. Неделя 17:00 ч.
„Левски Чепинци“ - „Риал“  
   стадион в село Чепинци
ГС: Венцислав Митрев    АС1: Виктор Андриянов    АС2: Мартин Станчев

"Локомотив 1926" - ЖФК „Варна  -  няма да се играе


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

17 Май 2021 13:20
18 Май 2021 г. Вторник 13:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Мартин Викторов Михайлов    АС2:    Арлинд Субаши        18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Берое U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа на България - Финал

17 Май 2021 12:37
19 Май 2021 г. Сряда 19:30 ч. ФК Арда - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига - отложена среща

14 Май 2021 15:30
19 Май 2021 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев  ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

14 Май 2021 15:13
Плейофи група "Б " 18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ФК Етър - ПФК Монтана 1921 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов          ...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:07
15 Май 2021 г. Събота 15:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - Дунав U15 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Деян Филипов Филипов           16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Спартак 1919 U15 - ПФК Берое U15...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:06
17 Май 2021 г. Понеделник 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Крум Ангелов Апостолов            17 Май 2021 г. Понеделник 13:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Черно...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:05
16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Георги Петров Спасов          16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:04
17 Май 2021 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Димитър Атанасов Димитров        17 Май 2021 г. Понеделник 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 -...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

13 Май 2021 15:02
15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Пирин Бл U19 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Христо Георгиев Попов    АС2:    Николай Янков Бахов         15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Национал U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Май 2021 14:52
15 Май 2021 г. Събота 15:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „Барокко“         стадион в село Требич ГС: Кристина Георгиева    АС1: Павлета Рашкова    АС2: Арлинд Субаши 15 Май 2021 г. Събота 15:00 ч. „НСА“ - „Янтра 2013“            ...