За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 27-ми кръг U-19

26 Април 2021 12:03
 

27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Денис Сергеев Христов 
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ПФК Берое U19 - ФК Пирин Бл U19

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Пламен Георгиев Загоров         
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ФК Витоша U19 - ФК Национал U19

ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Арлинд Субаши    АС2:    Петко Любенов Филипов     
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Антоан Недков Миленов       
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ПФК ЦСКА-София U19

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никола Валериев Тодоров        
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ФК Хебър 1918 U19 - ФК Сокол Марково U19

ГС:    Петър Милков Николов    АС1:    Васил Асенов Байрактарски    АС2:    Мартин Станимиров Станчев      
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ФК Царско село U19 - ПФК Септември U19

ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Йордан Стефанов Гошев    АС2:    Венелин Павлов Иванов    
 
27 Апр 2021 г. Вторник 16:30 ч.
ПФK Левски U19 - ПФК Локомотив Пд U19

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения Купа БФС деца - Финал

18 Май 2021 17:31
20 Май 2021 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Васимир Ел-Хатиб    АС1: Мартин Венев    АС2: Станислав Станев 4-ТИ: Петър Николов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.  

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

17 Май 2021 13:20
18 Май 2021 г. Вторник 13:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Мартин Викторов Михайлов    АС2:    Арлинд Субаши        18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Берое U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа на България - Финал

17 Май 2021 12:37
19 Май 2021 г. Сряда 19:30 ч. ФК Арда - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига - отложена среща

14 Май 2021 15:30
19 Май 2021 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев  ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

14 Май 2021 15:13
Плейофи група "Б " 18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ФК Етър - ПФК Монтана 1921 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов          ...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:07
15 Май 2021 г. Събота 15:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - Дунав U15 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Деян Филипов Филипов           16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Спартак 1919 U15 - ПФК Берое U15...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:06
17 Май 2021 г. Понеделник 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Крум Ангелов Апостолов            17 Май 2021 г. Понеделник 13:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Черно...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:05
16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Георги Петров Спасов          16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:04
17 Май 2021 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Димитър Атанасов Димитров        17 Май 2021 г. Понеделник 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 -...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

13 Май 2021 15:02
15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Пирин Бл U19 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Христо Георгиев Попов    АС2:    Николай Янков Бахов         15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Национал U19 ГС:  ...