За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

26 Април 2021 12:04
 

28 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч.
ФК Пирин Бл U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов       
 
28 Апр 2021 г. Сряда 11:00 ч.
ФК Витоша U17 - Дунав U17

ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Мартин Станимиров Станчев       
 
28 Апр 2021 г. Сряда 12:00 ч.
ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Дарин Росенов Страхилов   
 
28 Апр 2021 г. Сряда 15:30 ч.
Етър U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Ивайло Павлов Петров      
 
28 Апр 2021 г. Сряда 15:30 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов       
 
28 Апр 2021 г. Сряда 15:30 ч.
Спартак 1918 U17 - ФК Черноморец U17

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
 
28 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Ботев Пд U17

ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Цветан Гошов Горанов      
 
28 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Станислав Руменов Груев    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров     
 
28 Апр 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Национал U17 - ФК Локомотив Сф

ГС:    Мишел Богданов Милчев    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев       
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

17 Май 2021 13:20
18 Май 2021 г. Вторник 13:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Мартин Викторов Михайлов    АС2:    Арлинд Субаши        18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Берое U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа на България - Финал

17 Май 2021 12:37
19 Май 2021 г. Сряда 19:30 ч. ФК Арда - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига - отложена среща

14 Май 2021 15:30
19 Май 2021 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев  ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

14 Май 2021 15:13
Плейофи група "Б " 18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ФК Етър - ПФК Монтана 1921 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов          ...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:07
15 Май 2021 г. Събота 15:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - Дунав U15 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Деян Филипов Филипов           16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Спартак 1919 U15 - ПФК Берое U15...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:06
17 Май 2021 г. Понеделник 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Крум Ангелов Апостолов            17 Май 2021 г. Понеделник 13:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Черно...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:05
16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Георги Петров Спасов          16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:04
17 Май 2021 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Димитър Атанасов Димитров        17 Май 2021 г. Понеделник 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 -...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

13 Май 2021 15:02
15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Пирин Бл U19 ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Христо Георгиев Попов    АС2:    Николай Янков Бахов         15 Май 2021 г. Събота 17:30 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Национал U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Май 2021 14:52
15 Май 2021 г. Събота 15:00 ч. „ЛП Супер Спорт“ - „Барокко“         стадион в село Требич ГС: Кристина Георгиева    АС1: Павлета Рашкова    АС2: Арлинд Субаши 15 Май 2021 г. Събота 15:00 ч. „НСА“ - „Янтра 2013“            ...