За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 27.04.2021

27 Април 2021 16:49
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 27.04.2021 г

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на финала за купа България, както следва:

Финал купа България

19.05/сряда/

Арда Кж

-

ЦСКА-София

19.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 27-ми до 32-ри кръг на Първа лига,  както следва:

27 -1 кръг Първа шестица

03.05/понеделник/

ЦСКА-София

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

04.05 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

19.45

Диема спорт

 

27 -1 кръг  Плейофи група А

05.05 /сряда/

Черно море

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Царско село

-

Левски

19.45

Диема спорт

 

27 -1 кръг Плейофи група Б

03.05/понеделник/

Ботев Вр

-

Етър ВТ

15.45

Диема спорт

 

Славия

-

Монтана

18.00

Диема спорт

 

28 -2 кръг Първа шестица

07.05/петък/

Берое

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

08.05 /събота/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

17.45

Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група А

09.05 /неделя/

Черно море

-

Царско село

18.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Левски

20.45

Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група Б

06.05/четвъртък/

Монтана

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Вр

19.45

Диема спорт

 

29 -3 кръг Първа шестица

11.05/вторник/

Локомотив Пд

-

Берое

19.30

Диема спорт

12.05 /сряда/

Арда Кж

-

ЦСКА 1948

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Лудогорец

19.30

Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група А

13.05/четвъртък/

Царско село

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.00

Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група Б

10.05/понеделник/

Ботев Вр

-

Монтана

18.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Славия

20.15

Диема спорт

 

30 -4 кръг Първа шестица

15.05 /събота/

Лудогорец

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

16.05 /неделя/

Берое

-

ЦСКА 1948

20.15

Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група А

17.05/понеделник/

Ботев Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Царско село

20.00

Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група Б

14.05/петък/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Монтана

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група А

20.05/четвъртък/

Царско село

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група Б

18.05/вторник/

Етър ВТ

-

Монтана

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг Първа шестица

22.05 /събота/

ЦСКА-София

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група А

23.05/неделя/

Ботев Пд

-

Царско село

20.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

20.00

Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група Б

21.05/петък/

Монтана

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

 

Славия

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

 

Баражи

27.05 /четвъртък/

Бараж за Лига Европа

20.00

28.05/петък/

Бараж за Първа лига

20.00

  • Приема предложената програма от 31-ти до 34-ти кръг на Втора лига, както следва:

м.май

XXXI кръг 18.00

06.05/четвъртък/

Локомотив Сф

-

Янтра Гб

15.00

Диема спорт

07.05 /петък/

Миньор Пк

-

Хебър Пз

13.45

Диема спорт

 

Спортист Своге

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Локомотив ГО

-

Созопол

 

 

08.05/събота/

Литекс

-

Струмска слава

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Септември Сим

 

 

 

Пирин Бл

-

Септември Сф

20.30

Диема спорт

 

Добруджа

-

почива

 

 

XXXII кръг 18.00

11.05 /вторник/

Хебър Пз

-

Добруджа

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Локомотив ГО

 

 

12.05 /сряда/

Септември Сф

-

Спортист Своге

14.30

Диема спорт

 

Янтра Гб

-

Миньор Пк

 

 

13.05/четвъртък/

Созопол

-

Нефтохимик 1962

15.00

 

 

Септември Сим

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

Струмска слава

-

Кариана  

 

 

 

Литекс и Пирин Бл

-

Почиват

 

 

XXXIII кръг 18.00

14.05/петък/

Пирин Бл

-

Струмска слава

19.00

 

15.05/събота/

Локомотив ГО

-

Спортист Своге

15.00

Диема спорт

16.05/неделя/

Добруджа

-

Янтра Гб

15.30

Диема спорт

 

Литекс

-

Хебър Пз

17.45

 

 

Локомотив Сф

-

Созопол

17.45

 

 

Миньор Пк

-

Септември Сим

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Септември Сф

-

Почива

 

 

XXXIV кръг 17.00

21.05 /петък/

Септември Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

Спортист Своге

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Локомотив Сф

 

 

 

Созопол

-

Миньор Пк

 

 

 

Септември Сим

-

Добруджа

 

 

 

Янтра Гб

-

Литекс

 

 

 

Хебър Пз

-

Кариана  

 

 

 

Пирин Бл, Стр. слава

-

почиват

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 13.05.2021

13 Май 2021 15:57
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ   Спортно – техническа комисия   Решение - 13.05.2021 г   По внесена молба от ФК „ЦСКА – 1948“ София във връзка с решение на СТК от 10.05.2021 година и представени нови обстоятелства на СТК; потвърждение от УЕФА за възможността...

Решение СТК 10.05.2021

10 Май 2021 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 10.05.2021 г           За неявяване на  ФК „ЦСКА 1948“ Сф в срещата от 28-ми кръг на Първа лига - ФК „ЦСКА 1948“ Сф и ПФК „ЦСКА-София“ Сф, на основание чл.24, ал.1, първи абзац се присъжда...

Решение СТК 07.05.2021

07 Май 2021 16:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 07.05.2021 г           В СТК постъпи заявление от ФК „ЦСКА 1948“ Сф, че нямат възможност да съберат необходимия брой състезатели за провеждане на футболна среща и поради това няма да се явят на...

Решение СТК 05.05.2021

05 Май 2021 16:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.05.2021 г           Във връзка с изявление на ръководството на БФС, утвърдения календар от ИК на БФС за 2021, сгъстената програма на ППЛ и насрочената дата за финал в турнира за Купа България, въз...

Решение СТК 03.05.2021 г

03 Май 2021 14:37
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 03.05.2021 г       На база представени положителни индивидуални тестове за Covid-19 на състезатели от ФК „ЦСКА 1948“ Сф,  Медицинската комисия при БФС констатира, че с положителен резултат за Covid-19 са...

Решение 08.04.2021

08 Април 2021 15:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 08.04.2021 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и със съгласието на Футбол Про Медия, срещата от XXIV– кръг на Първа лига, между отборите на ФК „Царско село 2015“ Сф и ПФК „ЦСКА -...

Решение СТК 25.03.2021

25 Март 2021 10:59
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 25.03.2021 г           Срещата от XXVI– кръг на Втора лига между отборите на ФК „Хебър 1918“ Пазарджик и ПФК „Лудогорец 1945“II Рз, ще се играе на 09.04/петък/ 2021 от 17.00  часа, вместо на...

Решение СТК 24.03.2021

24 Март 2021 17:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.03.2021 г     Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/2 финалите за купа България, както следва: Купа България 1/2 финали първи срещи 06.04 /вторник/ Арда Кж - ...

Решение СТК 11.03.2021

11 Март 2021 15:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.03.2021 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и със съгласието на Футбол Про Медия, срещата от XXIII – кръг на Втора лига между отборите на ФК „Миньор“ Пк и ПФК „Септември“...

Решение СТК 05.03.2021

05 Март 2021 14:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.03.2021 г     Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/4 финалите за купа България, както следва:   Купа България 1/4 финал   16.03 /вторник/ Лудогорец - ...