За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 31-ви кръг Втора лига

03 Май 2021 15:00
 

6, Май 2021 г. Четвъртък 15:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ОФК Янтра 2019
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
7, Май 2021 г. Петък 13:45 ч.
Миньор - Хебър 1918
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
7, Май 2021 г. Петък 18:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
7, Май 2021 г. Петък 18:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Созопол
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
8, Май 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Литекс - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
8, Май 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Септември См
ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
8, Май 2021 г. Събота 20:30 ч.
ФК Пирин АД - ПФК Септември Сф
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Мартин Томиславов Русев
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения за 1/2 финали Държавно първенство - Ветерани 2020/21

18 Май 2021 17:33
20 Май 2021 г. Четвъртък 16:00ч.    гр. Враца, ст. „Христо Ботев“ ФК "Витоша" с. Бистрица - ПОФК "Ботев" гр. Враца ГС: Николай Малджански    АС1: Николай Михайлов    АС2: Деян Филипов 4-ТИ: Калин Кузманов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения Купа БФС Деца - Финал

18 Май 2021 17:31
20 Май 2021 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Васимир Ел-Хатиб    АС1: Мартин Венев    АС2: Станислав Станев 4-ТИ: Петър Николов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.  

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

17 Май 2021 13:20
18 Май 2021 г. Вторник 13:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Мартин Викторов Михайлов    АС2:    Арлинд Субаши        18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Берое U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа на България - Финал

17 Май 2021 12:37
19 Май 2021 г. Сряда 19:30 ч. ФК Арда - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 27-ми кръг Първа лига - отложена среща

14 Май 2021 15:30
19 Май 2021 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев  ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

14 Май 2021 15:13
Плейофи група "Б " 18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ФК Етър - ПФК Монтана 1921 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов          ...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:07
15 Май 2021 г. Събота 15:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - Дунав U15 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Деян Филипов Филипов           16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Спартак 1919 U15 - ПФК Берое U15...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

13 Май 2021 15:06
17 Май 2021 г. Понеделник 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Крум Ангелов Апостолов            17 Май 2021 г. Понеделник 13:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Черно...

Съдийски назначения 25-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:05
16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Георги Петров Спасов          16 Май 2021 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

13 Май 2021 15:04
17 Май 2021 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Димитър Атанасов Димитров        17 Май 2021 г. Понеделник 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 -...