За БФС // Комисии // Съдийска комисия
1 Юли 2021 г. Четвъртък 10:00 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Лудогорец U15
ГС: Иван Стефанов Иванов АС1: Димитър Добромиров Димитров АС2: Дориета Валентинова Вълева
1 Юли 2021 г. Четвъртък 10:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Черно море U15
ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Тодор Василев Вуков АС2: Марио Георгиев Данаилов
1 Юли 2021 г. Четвъртък 16:30 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Септември Сф U15
ГС: Денислав Йорданов Сталев АС1: Светослав Колев Енчев АС2: Янко Георгиев Чакъров
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Последни решения
Съдийски назначения 23-ти кръг U-17
18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС: Христофор Страцимиров Петков АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Дочо Димитров Михов 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС: ...
Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени
18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС: Кристина Георгиева Георгиева АС1: Suelle Shepperd АС2: Благовеста Стефанова Станчева 20 април 2024 г....
Съдийски назначения 24-ти кръг U-15
17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС: Жельо Росенов Ненчев АС1: Атанас Димитров Тодоров АС2: Никола Йорданов Видов 18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...
Съдийски назначения 24-ти кръг U-16
17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС: Сезер Севджанов Сабриев АС1: Сечкин Сезгин Ремзи АС2: Явор Яворов Иванов 18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...
Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига
16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС: Вилиян Весков Видинов АС1: Асен Крумов Крумов АС2: Николай Иванов Михайлов 4-ТИ: Иво Димитров Исаев СН: ...
Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига
16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков 4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Ивайло Иванов...
Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи
14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков ВАР: Волен...
Съдийски назначения 23-ти кръг U-15
12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС: Георги Георгиев Новачев АС1: Станимир Веселинов Господинов АС2: Калин Александров Коларов 13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...
Съдийски назначения 23-ти кръг U-16
12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС: Ивайло Калинов Благоев АС1: Ивайло Валериев Христов АС2: Денис Красимиров Въцов 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...
Съдийски назначения 22-ри кръг U-17
12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС: Здравко Викторов Михайлов АС1: Брайън Калинов Маринов АС2: Светослав Георгиев Славов 13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...